lud-zhenski-horoskop_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 22-та недела: Мажи внимателно, ова е најлудиот женски хороскоп! Што им недостасува, а што има секој хороскопски знак? Дали таа го има она што го посакувате? Откријте сега.

Овен

Тие немаат многу квалитети што ги бара еден нормален човек. Тие немаат доволно нежност, а понекогаш знаат да бидат премногу себични и агресивни. 

 

 

 

Бик

Жените Бикови знаат да бидат многу тврдоглави, и тешко би прифатиле кога нештата не се онака како што сакаат тие.

 

Близнаци

Судејќи според нејзините романтични и волшебни зборови, ќе заклучите дека љубовта на Ромео и Јулија не е ништо во споредба со вашата. 

 

Рак

Бидете внимателни, ниту една жена во знакот на Рак не е нормална. 

 

Лав

Лавиците мислат дека секогаш има барем едно лице во просторијата што ги обожава. Точно е. Самите себеси.

 

Девица

Жената Девица ќе калкулира, ќе анализира и ќе потврди што за неа претставува најдобра опција.

 

 

Вага

Вагите се едни од најстабилните жени кога станува збор за сериозни работи.

 

 

 

Шкорпија

Еве една информација која не се наоѓа во другите хороскопи: жените Шкорпии знаат да бидат големи одмаздувачки. 

 

Стрелец

Навистина е жално да ја гледате како минува низ животот.

 

 

Јарец

За разлика од приказните за упорност, амбиција, моќ и доминација кои го придружуваат знакот Јарец, за неа важи токму спротивното. 

 

Водолија

Не можете да допрете до жената Водолија, ниту на добар, ниту на лош начин. 

 

Риби

На жените припадници на знакот Риба им недостасува емотивна стабилност.

 

 

 


Споделете со пријателите!