horoskopskite-znaci-ljubovta_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 26-та недела: Љубовен хороскоп. Многу е можно вашиот хороскопски знак да има врска со тоа. Прочитајте и дознајте!

Овен

Ќе бидете целосно во вашиот свет без доволно контакт со реалноста. Некои ќе бидат добри во тоа, а некои помалку добри. 

 

 

 

Бик

Од грубоста на надворешниот свет денес Бикот ќе побегне во светот на својата фантазија.

 

Близнаци

Близнаците отворено ќе се спротивстават на барањата на партнерот и ќе се борат за својата љубов. 

 

Рак

Ракот постојано го гушка оној што спие покрај него. 

 

Лав

Еден близок ќе заземе пријателски став и ќе ги утеши Лавовите заради стресовите што ги имате во другите области на животот.

 

Девица

Девицата ќе биде крајно инспиративна во нејзиниот љубовен живот.

 

 

Вага

Без оглед на немирите што ви доаѓаат од минатото, ќе бидете среќни и во стабилна врска со вашето меѓусебно задоволство.

 

 

 

Шкорпија

Шкорпијата ќе заврши со една стара приказна што има врска со семејството од каде потекнувате. Новата врска ќе ви се развива добро. 

 

Стрелец

На Стрелецот ќе му биде тешко да постигне рамнотежа во личните односи. Оставете сами да ја постигнат својата рамнотежа.

 

 

Јарец

Јарецоте ќе си го олесни својот притисок дека мора по секоја цена да биде среќен и задоволен од љубовта. 

 

Водолија

Уморни сте од приказни, сакате да преминете на дела. 

 

Риби

Рибите со својата потреба ќе бидат решителни. Внимавајте би можеле да повредите некој многу близок.

 

 

 


Споделете со пријателите!