kakvi-poraki-prakja-sekoj-horoskopski-znak_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 28 та недела: Зошто тој ми праќа пораки кои не можaм да ги прочитам? Морам да откријам што неговиот хороскопски знак може да ми открие!

Овен

Овните прават се според претходно осмислен план, освен да ја одберат вистинската жена до себе!

 

Бик

Овој маж е предобар актер! Тој кога е луд по вас ќе се преправа дека не го интересира апсолутно ништо!

 

Близнаци

За Близаците е лесно да се разбере зошто тие упорно праќаат измешани пораки кога некоја им се допаѓа. Тие никогаш не знаат што сакаат.

 

Рак

Ракот како емотивец ретко има моменти кога праќа збунувачки пораки, само ако неговото расположение е ниско.

 

Лав

Секогаш, ама баш секогаш Лавовите сакаат внимание. Како прави кралеви, тие ќе ве натераат да се заљубите во нив!

 

Девица

И покрај тоа што на машките Девици ќе им кажете дека сте заинтересирани за нив и тие за вас, тие ќе ја промислуваат секоја можна ситуација во врска со тоа!

 

Вага

Постојана дилема, дали го направив вистинскиот избор? Ништо ново, Вагите се неодлучни како секогаш.

 

Шкорпија

Авантуристи и полни со ентузијазам, Шкорпиите прават се да го добијат она што навистина го сакаат!

 

Стрелец

Проблемот кај Стрелецот е во тоа што тој сака да пристапи кон сериозна врска, но сеуште мисли дека не му е дојдено време за тоа!

 

Јарец

Толку пати Јарците биле повредени, што едноставно не можат да се препуштат и да уживаат во моментот!

 

Водолија

Машките Водолии се чувствуваат заљубени само оној пат кога сакаат да бидат со вас! Внимавајте, тоа не е така често.

 

Риби

Машката Риба понекогаш се плаши од последиците на сериозната врска, и нема храброст да превземе ништо за да ве задржи!

 

 

 


Споделете со пријателите!