horoskopskiot-znak-pokazhuva-kako-eden-mazh-ja-dozhivuva-zhenata_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 35 та недела: Хороскопските знаци може да покажат повеќе отколку што мислите. Како еден маж ја доживува жената? Која е разликата измеѓу жена за една ноќ и жена за цел живот? Жените во очите на мажите изгледаат вака:

Овен

Жените во знакот Овен немаат никакви особини што ги бара сериозен човек. Тие немаат нежност, а понекогаш се премногу себични и агресивни!

 

Бик

Навидум многу тврдоглави, но неопходни во сечие секојдневие.

 

Близнаци

Судејќи според нејзините романтични и привлечни зборови, ќе откриете дека љубовта на Ромео и Јулија не е ништо за неа.

 

Рак

Ниту една жена во знакот на Рак не е нормална, кога е во прашање нејзината емотивност.

 

Лав

Жените Лавици постојано сакаат да бидат обожувани, дури и без некоја особена причина.

 

Девица

Едно нешто на кое секогаш може да сметате кога станува збор за жена Девица: никогаш нема да може да ви забие нож во грб.

 

Вага

Многу мажи би умреле доколку имаат жена Вага.

 

Шкорпија

Шкорпиите се емотивно незрели, лошо раководни, и невидени одмазднички кои можат да газат преку се.

 

Стрелец

Таа упорно одбива да види дека нејзиниот вредносен систем е тотално несоодветен и се разликува од останатите.

 

Јарец

За разлика од приказните за упорност, амбиција, моќ, доминација кои го придружуваат овој знак, ќе кажеме нешто сосема поинакво.

 

Водолија

Многу е тешко да се воодушеви жена Водолија!

 

Риби

Особено бидете претпазливи со жена Риба, не знаете од која страна може да нападне кога ќе се осети загрозена.

 

 

 


Споделете со пријателите!