sovrshen-avtomobil-horoskopot-gi-ima-site-mozhni-odgovori_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 36 та недела: Помала? Поголема? Автоматик? О, толку многу информации и опции можат да се земат во предвид при изборот на автомобил што се чини идеално решение ѕвездите да го направат тоа наместо нас. Така и хороскопот ги има сите можни одговори!

Овен

Независни и понекогаш недостапни, Овните го гледаат светот со многу реални очи и затоа им треба токму таков автомобил-Пасат!

 

Бик

Авантуристички, енергични, храбри и ѓаволски – да, ова се Биковите. Вие сте оние во тимот кои тајно „позајмиле“ автомобил од нивните родители без прашање! Внимавајте со големите брзини кои ги нуди БМВ-то.

 

Близнаци

На Близнаците им е потребен подеднакво луд автомобил како нив за да ги придружува на сите нивни авантури и предизвици-Голф!

 

Рак

На Раковите само им е потребно да ја пуштат својата коса на летното ветре и да уживаат во придобивките на животот. Кабрио во секој случај!

 

Лав

Лавовите сакаат убави и скапи работи, имаат вкус и око за луксуз, но безбедност пред се – секако дека ќе бидат воодушевени од Волво!

 

Девица

Прилагодлив, едноставен, жив и модерен – Форд Фиеста е практично вашиот идеален автомобил!

 

Вага

Вагите се исто толку емотивни и грижливи колку што се претпазливи и заштитнички. Ова е токму причината зошто е Мерцедес Е класа со автоматски менувач е идеалното решение!

 

Шкорпија

Ауди има традиција, модерен дизајн, но и удобност што секоја вистинска Шкорпија ја очекува од еден автомобил.

 

Стрелец

Идеално за сите патувања и луди авантури, сепак доволно фенси- Џип Чероки!

 

Јарец

Што би било поидеално отколку хибриден автомобил? Верувале или не, но Јарецот сака удобност но и заштита на природата.

 

Водолија

Урбаните Водолии, вечно бараат друштво, забава и забава. Затоа, Џулиета е идеален забавен и стилски автомобил!

 

Риби

Рибите се силни и страствени. Затоа им е потребен автомобил со кој ќе можат да одат низ планини и пустини, кои ќе му бидат верен придружник каде и да одат, било кој џип на Нисан е полн погодок!

 

 

 


Споделете со пријателите!