rangiranje-na-zhenite-spored-horoskopskite-znaci_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 51 та недела: Дознајте какви се жените според нивниот хороскопски знак!

Овен

Таа е една од најнасилните жени. Остава силен впечаток дури и при првиот контакт.

 

Бик

Многу темелна жена, па дури и во љубовта. Нејзините неуспеси е невозможно да се случат.

 

Близнаци

Близнаците се многу провокативни жени. Тие сакаат да стекнуваат нови пријатели, но често пати и да ги менуваат партнерите.

 

Рак

Оваа жена е посилна отколку што изгледа. Дека таа се прикажува како слаба и кршлива е лага, особено во врските.

 

Лав

Ако една од жените е кралица, тогаш ова е секако Лавица. Нема да се засити додека секому не му го докаже тоа.

 

Девица

Девиците сакаат да анализираат, тие се вредни и умешни. Таа сака да биде известена навреме за било каква промена што би можела да се случи.

 

Вага

Софистицираната Вага ќе го освои срцето на апсолутно секој човек. Ако не срцето, тогаш сигурно ќе ги привлече погледите на многу мажи.

 

Шкорпија

Шкорпијата е како магија, жена која знае како да ве заведе уште од првиот момент.

 

Стрелец

Жените Стрелци се многу неконвенционални. Тие секогаш се сметаат себеси за дораснати за мажите.

 

Јарец

Поради некоја причина, овие жени имаат тенденција да привлечат послаби мажи. Тие многу брзо ги менуваат расположенијата и навиките.

 

Водолија

Жените Водолии се многу тешки. Тие мораат постојано да се трансформираат.

 

Риби

Рибите сонуваат да бидат сакани, сонуваат постојано за убав живот и тоа е нивниот проблем.

 

 

 


Споделете со пријателите!