leto-spored-mojot-horoskopski-znak_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 30 та недела: Лето и летни авантури… почеток на нешто ново или зацврстување на она постоечко? Хороскопскиот знак открива – ОТКРИЈ И ТИ!

Овен

Лето сосема поинакво од она што сте очекувале!

 

Бик

Потешкотиите што ќе го снајде Бикот во љубовните врски ќе кулминираат со среќен крај.

 

Близнаци

Близнаците ова лето ќе бараат само забава и опуштање.

 

Рак

Ова лето Раковите ќе тежнеат да направат се за да доживеат вистинска љубов која ќе сакаат вечно да трае.

 

Лав

Лавовите ги очекува спектакуларно лето исполнето со забава и предизвици!

 

Девица

Прво лето за Девиците исполето со невиден хаос и микс на емоции.

 

Вага

Преголемата грижа, заморот и исцрпеноста ќе направи дисбаланс во здравјето на Вагите. Внимавајте!

 

Шкорпија

Страст и летна авантура се она што Шкорпиите со нетрпение го очекуваат ова лето!

 

Стрелец

Неочекувано патување и ново познанство ќе ја разбранува слободата на Стрелецот!

 

Јарец

Како и секое лето, диви и слободни.

 

Водолија

Крајот на летото очекува будење на нешто досега што не сте ни замислиле дека постои.

 

Риби

Крај на едно и почеток на друго. Не очајувајте, промената добро да ви годи.

 

 

 


Споделете со пријателите!