koe-moto-go-nosi-tvojot-horoskopski-znak_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 29 та недела: Дали се поклопува со твоето мото кое те води низ животот? ОТКРИЈ И ТИ!

Овен

Секогаш сум расположен за дебата, бидејќи знам дека најчесто сум во право!

 

Бик

Не ме интересира, ти бираш како ќе бидеш третиран.

 

Близнаци

Барај прошка, не дозвола.

 

Рак

Толерирам се освен кршење на емоции.

 

Лав

Знај го својот квалитет, приземји се за нешто несекојдневно.

 

Девица

Перфекционизам. Треба нешто повеќе да се каже?

 

Вага

Одржувај баланс. Секогаш и секаде.

 

Шкорпија

Доколку успееш да ме измамиш, подготви се на долгогодишна одмазда.

 

Стрелец

Смеј се, само така ќе ги пребродиш сите проблеми кои доаѓаат!

 

Јарец

Сите добри работи се диви и слободни.

 

Водолија

Не смееш да престанеш да работиш. Секогаш воркохолик.

 

Риби

Живеј, смеј се и уживај во секој момент од животот! Малите нешта го прават посебен!

 

 

 


Споделете со пријателите!