kakov-mazh-zasluzhuva-sekoja-zhena-spored-nejziniot-horoskopski-znak_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 26 та недела: Сите ние го сонуваме нашиот принц на бел коњ! Но, што вие заслужувате според вашиот хороскопски знак? 

Овен

Како жена во знакот Овен, вие заслужувате интелектуален човек. Овнитe жени се жестоко независни.

 

Бик

Биковите жени се страсни за апсолутно сè што ќе направат! Ним им е потребно потполно истото.

 

Близнаци

Жена Близнак заслужува беспрекорен човек, некој кој е јасен во неговите постапки.

 

Рак

На жена Рак, потребен и е љубезен човек, некој кој е мек и чувствителен само како вас, кој се грижи за чувствата на луѓето како и за сопствените.

 

Лав

Лавиците заслужуваат човек кој е мотивиран исто како и нив. Повеќе од било кој друг знак, овие луже се мотивирани да ја задржат врската.

 

Девица

Ако сте Девица, потребен ви е еден пациент човек кој е во состојба да се отвара за вас.

 

Вага

Жените во знакот Вага заслужуваат лојален маж. Иако сите други знаци ја заслужуваат лојалноста, Вагите не можат да преживеат без неа.

 

Шкорпија

Како Шкорпија, заслужувате некој кој е исто толку страстен и луд како вас.

 

Стрелец

Стрелецот има едноставни потреби, на неа и треба човек кој е сензуален и знае како да биде хумористичен.

 

Јарец

Tалкач по светот е она што на жената Јарец и е потребно.

 

Водолија

Жените Водолии имаат потреба од шармантен човек кој исто така знае да биде и сексуално активен, бидејќи таа е неизмерно сексуална личност.

 

Риби

Жената Риби заслужува сочувствителен и романтичен човек кој го знае патот до нејзиното срце.

 

 

 


Споделете со пријателите!