kako-izgleda-omilen-podarok-na-sekoj-horoskopski-znak_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 34та недела: Не е потребно особено време од годината за да се подари нешто, иако понекогаш изборот е многу тежок. Доволно е само да го знаете хороскопскиот знак на личноста што сакате да купите подарок. Погледнете кои се најдобрите подароци за секој знак во хороскопот?

Овен

На својот енергичен Овен купете му подарок кој ќе биде во согласност со неговите адреналински страсти.

 

Бик

Големите Бикови сакаат сè што е релаксирано и се што ги прави да се чувствуваат добро. Планирајте им третман и масажа во спа центар.

 

Близнаци

Близнаците сакаат се што ја храни нивната љубопитност и го буди нивниот ум.

 

Рак

Подарок кој Ракот може да го стави во својот прекрасен дом ќе биде неговиот најубав подарок.

 

Лав

Лавот сака да се чувствува посебно и да биде максимално дотеран. Купете му карта за некој важен настан или пак однесете го на вечера во луксузен ресторан.

 

Девица

Девицата има уникатни вкусови и уникатни интереси. Дознајте што им се допаѓа, а особено за нешто многу ретко и уникатно, и поврзано со нив.

 

Вага

Вагите сакаат да бидат опкружени со работи кои ги прават да бидат релаксирани и да се чувствуваат опуштено.

 

Шкорпија

Сите Шкорпии имаат одредена опсесија и никогаш не постојат многу работи кои се поврзани со неа. Секогаш целат кон една единствена работа.

 

Стрелец

Стрелецот секогаш бара нови авантури. Резервирајте викенд на планина, или поканете го да ве придружува на некој екстремен спорт.

 

Јарец

Јарците ценат фини работи и обожаваат кога добиваат подароци. Колку подароците се поскапи, толку нивната среќа е поголема.

 

Водолија

Спремни да научат нови работи, Водолиите би биле најсреќни да добијат нешто што ќе им овозможи да научат повеќе или да се стекнат со нови вештини.

 

Риби

Рибите сакаат да бидат опкружени со убави нешта и многу љубов. Купете и некое убаво уметничко дело – една слика или скулптура би била за нив сосем доволна.

 

 

 


Споделете со пријателите!