kogo-bi-izvele-pred-oltar-sonot-na-sekoj-horoskopski-znak_image
Споделете со пријателите!

Хороскоп за 27 та недела: Само ТОЈ/ТАА знае да те направи вака среќен/а!

Овен

Најголемиот страв за Овните е дека тие ќе завршат со некого кој ги забавува во животот! Поради тоа, преферираат да останат сами.

 

Бик

На Бикот им им треба некој кој што ќе знае да им го изваде најдоброто од нив!

 

Близнаци

Чудесно љубопитни суштества, постојано трагаат по нешто. Секогаш знаат како да си го зачинат својот живот!

 

Рак

Комплетни како тим, тоа е она што му е потребно на Ракот да биде среќен!

 

Лав

Лавовите сакаат постојана борба за превласт! Доминацијата можат да ја контролираат само кога некого вистински сакаат.

 

Девица

Строгоста и перфекционизмот знаат понекогаш да бидат тешки за сопатникот на Девиците. Внимавајте, може да се случи нештото најмногу што го сакате да го изгубите поради ова!

 

Вага

Постојана дилема, дали го направив вистинскиот избор е ДОБАР ДЕН за Вагите!

 

Шкорпија

Научи како да ја зачинуваш постојано нашата врска и ќе бидам цел живот со тебе!

 

Стрелец

Смисли го следното патување и изненади ме пријатно, мислам дека ќе направиш вечно да те сакам, посакува Стрелецот.

 

Јарец

Јарците сакаат нивниот сопатник да биде прифатен широкоградо од неговата фамилија.

 

Водолија

Ако успеете да насмевнете Водолија, таа не ќе престане да ви се воодушевува!

 

Риби

Внимателно, со кажување погрешен збор на Рибите нивното каснување ќе боли повеќе од шкорписки убод!

 

 

 


Споделете со пријателите!